GLOVO kod promocyjny 15 zł – aktualny 2020

W aktualnej promocji osoby, które zarejestrują się po raz pierwszy w aplikacji GLOVO i wpiszą kod promocyjny „LKNDCN1” w profilu na swoim koncie otrzymają – 15 zł zniżki na zamówienie z dostawą!

GLOVO (wcześniej PizzaPortal) to aplikacja pozwalająca na zamawianie jedzenia/artykułów z dostępnych w aplikacji restauracji, marketów lub innych sklepów. W ramach aplikacji zrealizujecie zamówienie z dostawą do domu. Aplikację pobierzecie z Google Play i App Store.

GLOVO kupon rabatowy:

Kod promocyjny Glovo: LKNDCN1

Glovo kod promocyjny jest aktualny i działa od maja 2020 roku. Możecie śmiało korzystać!

W Polsce aplikacja działa aktualnie w wielu miastach i miasteczkach. Zainstaluj GLOVE na swoim telefonie i pamiętaj o wpisaniu kodu LKNDCN1, by zyskać rabat 15 zł na pierwsze zamówienie powyżej 30 zł! Dzięki GLOVO zrobisz zdalnie zakupy np. Biedronce, Żabce, Carrefour Express. Zostaną one dostarczone pod podany przez Ciebie adres. Kod rabatowy do Glovo wprowadź jeszcze przed sfinalizowaniem zamówienia. Dzięki niemu kwota do zapłaty zostanie obniżona.

Poza granicami Polski GLOVO działa w wielu europejskich miastach np. w Pradze, Atenach, Budapeszcie, Kopenhadze, Helsinkach itp. Pamiętajcie więc o GLOVO w trakcie podróży 🙂

glovo kod rabatowy polecajacy

glovo kod promocyjny


Jeden komentarz Dodaj swoje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *