WOLT kod promocyjny – aktualny 2020 NOWY

glovo kod rabatowy polecajacy

WOLT to aplikacja pozwalająca na zamawianie jedzenia z dostępnych w aplikacji restauracji. W ramach aplikacji możecie zamówić dowóz jedzenia do domu, wybrać odbiór osobisty na wynos lub dostawę do stolika na wybraną godzinę w restauracji 🙂 Pobierzecie ją z Google Play i App Store.

W aktualnej promocji osoby, które zarejestrują się po raz pierwszy w aplikacji i wpiszą kod promocyjny „UIAFK” w profilu na swoim koncie otrzymają – 15 zł zniżki na zamówienie jedzenia z dostawą.

[AKTUALIZACJA CZERWIEC 2019] Zakończyła się promocja -15 zł na zamówienie. Aktualnie z poniższym kodem można zdobyć darmowe dostawy! Zapraszamy 🙂

Kod promocyjny Wolt: UIAFK

glovo kod rabatowy polecajacy

SKORZYSTAJ RÓWNIEŻ ZE ZNIŻKI -15 zł DO APLIKACJI GLOVO (dawniej PIZZAPORTAL)! KLIKNIJ TUTAJ!

Kod promocyjny Wolt jest aktualny i działa od maja 2020 roku. Możecie śmiało korzystać! Poniżej kilka pytań i odpowiedzi na temat aplikacji Wolt.

W Polsce aplikacja działa aktualnie w poniższych miastach (wkrótce będą dołączać kolejne):
Warszawa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice

… a poza granicami Polski w wielu europejskich miastach np. w Pradze, Atenach, Budapeszcie, Kopenhadze, Helsinkach itp. Pamiętajcie więc o WOLT w trakcie podróży 🙂

Kiedy można zamawiać jedzenie?
Od poniedziałku do niedzieli, w godz. 11:30 – 22:00.

Jaka jest minimalna kwota zamówienia?
Minimalna kwota zamówienia to 25 zł. Od takiej kwoty zostanie odliczona wartość kodu promocyjnego.

Ile kosztuje dostawa?
Cena dostawy zaczyna się od 4,99 zł i wzrasta w zależności od odległości. Dobra wiadomość jest taka, że kod promocyjny obniża również koszt dostawy 🙂 Dodatkowo w aplikacji istnieje coś takiego jak token – dzięki promocyjnym tokenom można również otrzymać darmową dostawę. Kody na tokeny dodamy wkrótce. Zamówione jedzenie można odebrać osobiście lub zamówić je do stolika w wybranej restauracji.

SMACZNEGO!

kod promocyjny wolt