TRAVELIST opinie i rabaty do -75% AKTUALNE!

TRAVELIST opinie i rabaty do -75% AKTUALNE!

Travelist jest pierwszym w Polsce klubem travelowym, który prezentuje najlepsze promocyjne oferty turystyczne dostępne na rynku.

Na Travelist zarezerwujecie nie tylko noclegi, ale i całe pakiety pobytowe wakacyjne lub weekendowe. Na stronie znajdziecie opinie na ich temat od osób, które z nich korzystały. Nie można dodać opinii na portalu, jeśli nie zakupiło się noclegu/pakietu w danym miejscu. Portal tworzy grupa osób kochających podróże, a dzięki temu że do ofert mają dostęp jedynie zarejestrowani użytkownicy portal może negocjować z hotelami świetne stawki i rabaty za noclegi.

Jeszcze nigdy nie korzystałeś z Travelist?

Nic straconego! Kliknij TUTAJ i załóż nowe konto. Zarejestrować można się przez e-mail lub za pomocą Facebooka.

Szukasz opinii czy Travelist jest bezpieczne?

Oczywiście! Z ofert dostępnych na portalu skorzystałem dwukrotnie, natomiast moi znajomi trzykrotnie. Pobyty wspominamy miło, przyjemnie i identycznie jak to zostało opisane w ofercie. Porównywałem również ceny dostępne na Travelist z cenami za pobyt na konkurencyjnych portalach oraz bezpośrednio na stronie hotelu – faktycznie Travelist ma wynegocjowane świetne stawki, nigdzie nie znalazłem tańszej oferty.

Aktualne rabaty i promocje dostępne na Travelist prezentuję poniżej. Nie czekaj – zarejestruj się na Travelist i zakup wymarzone wakacje dla rodziny, fantastyczny pobyt w SPA lub uroczy weekend w górach.

AKTUALNE PROMOCJE TRAVELIST (by skorzystać z promocji kliknij w baner i zarejestruj nowe konto):
  • -70 % zniżki na hotele – promocja AKCJA CELEBRACJA! KLIKNIJ